
Droseļvārsta Devējs par auto
Droseļvārsta Devējs interneta veikals
Droseles sensors mēra pašreizējo stāvokli droseļvārstā. Principā, mēs runājam par parastu sensoru. Ja droseles vārsts pagriezas, sensors arī griežas. Tāpēc, elektriskā pretestība arī mainās.Vadības bloks apstrādā pašreizējo vērtību, lai aprēķinātu nepieciešamo degvielas daudzumu. Droseles sensoru sauc arī potenciometru. Tas atrodas uz droseļvārsta un ir pieejams.
To ir viegli nomainīt. Bojāts droseles sensors ir redzams līdzi neregulāriem dzinēja apgriezieniem, kad jūs nospiežat "gāzes pedāli". Potenciometrs varētu apstāties vai tas varētu grūti griesties. Ja sensors ir nepareizi uzstādīts, tad var rasties maksimālās motora jaudas ierobežošana. Vadības ierīce nolasa datus no sensora. Dažreiz tas ir pietiekami, lai novērstu droseles sensora bojājumu, tikai to iztīrīt. Ja tas neizdodas, ir nepieciešams nomainīt sensoru. Tas nav grūti. Sensoru jābūt pieslēgtam pēc uzstādīšanas. Tāpēc ir saprātīgi uzstādīt jaunu droseles sensoru autoservisā.
To nav iespējams salabot rokasgrāmata un nepieciešamo instrumentiem. Turklāt iemesli bojājumam var būt dažādi, tāpēc, pirms to aizstāt ir nepieciešams veikt rūpīgu diagnostiku. Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties citas automašīnu rezerves daļas. Ja Jums ir nepieciešams dzesēšanas šķidrums, sajūgs, gaisa tīrīšanas iekārta, izpūtējs, zonde, eļļas temperatūras sensors, eļļas filtrs vai citas automašīnu rezerves daļas, izmantojiet meklēšanas funkciju, lai atrastu ko jūs meklējat.
Kā identificēt defektu droseles pozīcijas sensors
Viena no labākajām metodēm, lai pārbaudītu rīcības daļu, ir izmērīt spriegumu tās galos. Lai to izdarītu, ieslēdziet aizdedzi un pievienot paraugu voltmetru vai multimierza starp suwek un ķermeni. Kad aizbīdnis ir slēgta, vērtība attiecība nedrīkst pārsniegt 0,7 V. Tad manuāli atvērtu droseli. Šajā stāvoklī, maksimālais spriegums nepārsniedz 4 V. Ja daļa ir nelietojams, tad izmaiņas droseles pozīcijas vērtība būtu gludi mainīties bez redzamiem variantu. Sensora uzstādīšana, kas noteikti ir lietojams būs izbraukšana saistītās daļas un sistēmas.
Jūs ievērosiet, ka droseles pozīcijas sensors ir nepieciešams diagnozi caur šādām pazīmēm:
- uzlabota dzinēja apgriezienus uz palaist vaļēju;
- motoru bloki palaist brīvs;
- uzsākot transportlīdzekļa raustīšanās notiek, kad dzinējs ir auksts;
- dzinējs slēdzenes augšu, mainot neitrāls;
- Čeks dzinējs gaisma ir iedegta uz instrumentu paneļa;
- transportlīdzekļu paātrina lēni;
- dzinējs zaudēja spēku.
Par defektu cēloņi droseles pozīcijas sensors
Galvenais iemesls, kāpēc no kontakta starp slīdni un pretestības slāni zudums ir bojāts kontakts gals. Bojāts elements veido miziņa uz pretestības slāni, kas izraisa defektu cita gala. Izmantojot šādu daļu ietver abrazīvās pretestības slāni, kas noved pie neveiksmes kodols. Aizsargkārta pamatojoties slīdni bieži nēsā, kā rezultātā nespēja palielināt izejas līnijas sprieguma.
Neveiksmes sensora cēlonis var būt oksidēšanās kontaktu. Tas notiek tad, ja daļa tiek pakļauta mitruma iedarbībai. Piemēram, tas var būt rezultāts paaugstinātu mitruma dzinēja departamentā.
Priekšlaicīgu nolietošanos daļas var būt rezultāts tās zemo kvalitāti. Ir dažādi pretestība sensori un bezvadu sensoru. Pēdējais tiek uzskatīts par ticamāku un ir nepieciešams ilgāks laiks.
Remonts un nomaiņa droseļvārsta stāvokļa sensors
Atjaunošanas laikā kontakti sensors ir tīra un atjaunota izolāciju. Tomēr, no viedokļa materiālu izmaksas un laiku, izmaksu ziņā efektīvāku, lai aizstātu daļu. Lai to izdarītu, izslēdziet aizdedzi un atvienojiet negatīvo kabeli no akumulatora termināliem. Atbrīvot skava, kurā glabājas sensoru vietā, noņemt kurpju galu, un pēc tam noņemt abas skrūves. Tad izņemiet veco un instalēt jauno daļu, gatava lietošanai, aizstājot starplikas, ja nepieciešams. Savienot termināla bloku. Uzmanīgi pievelciet stiprinājuma skrūves, lai novērstu jebkādu iespēju vibrācijas sensoru.